Çalışma Saatlerimiz
  • Pazartesi - Cuma 8:30 - 18:00pm
  • Cumartesi 09:00 - 13:30
  • Pazar Kapalı
Bize Yazın

Sormak İstediğiniz herşeyi sorun

Teklif Al
blog post

Prizmatik Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı

 

Prizmatik Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcılar havalandırma kanallarında, klima santrallerinde, ısı geri kazanım cihazlarında, çeşitli endüstriyel proseslerde kullanılabilmektedir. Elektrikli ısıtıcı cihazları TS 2000 (EN 60335-1) ve TS 10316 (EN 60204-1) standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre tek, çift veya daha fazla kademeli tasarlanabilmektedir. 220 volt için maksimum ısıtıcı kapasitesi 2,0 kW dır. 2,0 kW üzeri ısıtıcılar için çalışma gerilimi 380 Volt dur. Standart olarak IP 43 sınıfına göre üretim yapılmaktadır. Opsiyonel olarak farklı IP sınıflarında da üretim yapılmaktadır.

 

Genel Özellikleri

Malzeme:

Prizmatik kanal tipi elektrikli ısıtıcı gövde, elektrikli ısıtıcı çubukları (Rezistans), kablo bağlantı kutusu, limit termostat ve reset termostadlarından oluşmaktadır. Gövde ve elektrik kutusu galvaniz sac olup, müşteri talebi ile paslanmaz sacdan da yapılabilmektedir. Elektrikli ısıtıcı çubukların dış yüzey malzemesi paslanmaz çeliktir. Elektrik Kutusunun içinde bulunan klemens ve silikon esaslı kablolar yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.

Üretim Ölçüleri:

 

Dikdörtgen kanal tipi elektrikli ısıtıcılar standart olarak 200x200 mm ölçülerden başlanarak 2000 x 1500 ölçüsüne kadar üretilebilmektedir. Elektrikli ısıtıcının derinliği ise standart olarak 370 mm olarak üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim olarak bu ölçülerin dışına çıkılabilmektedir. Bu konuda fabrikamız ile iletişime geçebilirsiniz.